Otrzymaliśmy od Urzędu Gminy Uchanie dzięki życzliwosci Pana Wójta Leszka Czerwonki piękny prezent – nowy parking przy cmentarzu. Bardzo dziękujemy! Będzie nam wspaniale służył.
Podobne wpisy
V Niedziela Wielkanocna
Dzisiejsza niedziela przypomina nam, jak ważne dla ucznia Jezusa jest zjednoczenie z jego Mistrzem. Pamiętajmy o tym zawsze i wszędzie, nie zaniedbujmy Eucharystii i modlitwy, które dają nam siłę…
Orszaki Trzech Króli 2026
20 lipca 2025. Poświęcenie pojazdów
XVI Niedziela Zwykła byla dniem pod znakiem urodzin – o 8.30 świętowaliśmy 10. urodziny Szymona, a o 12.00 – 50. urodziny Pani Grażyny i 75. Pana Lecha. Gościliśmy też…
Ministrancki football
Kolejny sportowy wieczór naszych ministrantów pod przewodem Księdza Proboszcza w hali sportowej w Teratynie.
Nasi Pielgrzymi na Apelu Jasnogórskim
Nasi Pielgrzymi dotarli do Częstochowy, gdzie uczestniczyli w Apelu Jasnogórskim i spotkali się z arcybiskupem metropolitą częstochowskim Wacławem Depo. Zachęcamy do obejrzenia relacji z dzisiejszego Apelu.
Wizyta Świętego Mikołaja
Święty Mikołaju, dziękujemy za odwiedziny i za wspaniałe prezenty! Obiecujemy być grzeczni, więc do zobaczenia za rok!



