Już za nami. Dzieci uczestniczące w różańcu przez cały październik otrzymały nagrody. Dziękujemy, że było Was tak dużo! Dziękujemy też Rodzicom i Najbliższym za umożliwienie dzieciom udziału w codziennym różańcu w kościele I wspólną modlitwę.
📸 Jacek Dębczak






































