VI Niedziela Zwykła i Tłusta Niedziela – ostatnia niedziela karnawału.
***
📸 Natalia Turkiewicz, Tadeusz Bagiński
W wigilię uroczystości Bożego Ciała o godz. 15.00 mieszkańcy Kułakowic II rozpoczęli modlitwę o urodzaje, a potem spotkali się na przyjęciu grillowym. fot. Tadeusz Bagiński
Dziś zgromadziliśmy się na pierwszym w tym roku nabożeństwie fatimskim i uczestniczyliśmy w procesji z figurą Matki Bożej na pamiątkę objawień Matki Bożej w Fatimie. Dziękujemy za wspólną modlitwę!
Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim zaprasza na uroczystości odpustowe i XVII Diecezjalną Pielgrzymkę Rodzin w dniach 15-16 lipca 2025. https://diecezja.zamojskolubaczowska.pl/wiadomosci/4284-uroczystosci-odpustowe-w-tomaszowskim-sanktuarium
W pierwszą niedzielę Adwentu mieliśmy w parafii wizytę niezwykłego gościa – Św. Mikołaja, którym przyniósł dzieciom mnóstwo prezentów i chętnie pozował z nimi do zdjęć.
Dziś w naszej parafii, pod przewodnictwem przedstawicieli wspólnoty Rycerze Maryi modliliśmy w intencji pokoju na świecie oraz za naszą Ojczyznę. Szczególnie polecaliśmy te sprawy wstawiennictwu św. Andrzeja Boboli, Patrona…
??MODLIMY SIĘ ZA OJCZYZNĘ?? W sobotę, 16 marca 2024 r., rozpoczyna się nowenna „Akcja 21:20” w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego, za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli…