Za nami przepiękne uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Przeźywaliśmy też rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy Wszystkim!
Dziękujemy Panu Bogu za piękno tego święta i za to, że mogliśmy przeżywać je razem. Księdzu Proboszczowi i Księdzu Kanonikowi za przewodniczenie naszej uroczystości. Dzieciom Rocznicowym, Pierwszokomunijnym i ich Najbliższym. Pani Katechetce, Strażakom, Ministrantom, Panu Organiście, Paniom Kościelnym. Wam Wszystkim, którzy dziś byliście z nami. Dziękujemy!

















































































































































































































































