Dziękujemy Ks. Tomaszowi Rogowskiemu za przewodniczenie radości dzisiejszego dnia i pozdrawiamy naszego Ks. Proboszcza, który prowadzi rekolekcje w parafii Czołki.
Życzymy Wszystkim pięknego świętowania!
PIELGRZYMKO-WYCIECZKA Warszawa-Niepokalanów-Łódź Kiedy? 17 i 18 czerwca (środa-czwartek) Dokąd? Warszawa (świątynia Opatrzności Bożej i ogrody pałacowe w Wilanowie), Niepokalanów i Łódź (zwiedzanie z przewodnikiem najważniejszych miejsc w mieście oraz…
Zapraszamy na Liturgię Wigilii Paschalnej na godz. 19.00. Przynieśmy świece i naczynka na święconą wodę, a po liturgii pozostańmy na chwilę muzycznego uwielbienia. Życzymy Wszystkim pięknej Wielkiej Soboty!
Stroimy kościół na Boże Narodzenie! Efekt zobaczycie na Pasterce. Możemy tylko zdradzić, że tyle światła jeszcze chyba u nas nie było. Dziękujemy Wszystkim!
Trzeci dzień Misji świętych przeżywaliśmy pod hasłem: „Pojednanie – przebaczenie – drugi człowiek”.
Co za radość! Zaczynamy walkacje! Dziękujemy za cały ten rok pracy, a Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom życzymy bezpiecznego i beztroskiego wypoczynku! 📸 Jacek Dębczak
Dzisiejsza niedziela przypomina nam, jak ważne dla ucznia Jezusa jest zjednoczenie z jego Mistrzem. Pamiętajmy o tym zawsze i wszędzie, nie zaniedbujmy Eucharystii i modlitwy, które dają nam siłę…