Do konkursu ogłoszonego i współorganizowanego przez naszego Księdza Proboszcza oraz Pana Wójta Urząd Gminy Uchanie palmy zglosili: Stowarzyszenie Przyjaciół Teratyna, KGW Miedniki, Kgw Mojsławice Kol. Mojsławice, Nauczyciele SP w Teratynie, KGW Kułakowice, zespół śpiewaczy „Srebrne Świerki”, zespół dziecięcy Gaudeo oraz rodzina Chmielnickich. Jury w składzie: Ks. Proboszcz oraz Wójt Gminy Pan Leszek Czerwonka po dokładnym obejrzeniu zaprezentowanych prac postanowiło nie przyznawać miejsc w konkursie, a właściwie przyznało same pierwsze miejsca, podkreślając ogromny wysiłek i starania każdego z uczestników. Uwagę jury zwróciły jednak wyjątkowe rozmiary palmy przygotowanej przez KGW Miedniki (6 m). Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Jury pamiątkowe dyplomy oraz kosze pełne słodkości. Dziękujemy za tę edycję i już teraz zapraszamy do jeszcze liczniejszego udziału w przyszłorocznym konkursie, który z pewnością odbędzie się w rozbudowanej formule. DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY entuzjazmu, wielkiej pomysłowości i ogromu pracy!
Podobne wpisy
Oświetlenie kościoła z zewnątrz
Zamontowaliśmy ostatnio system podświetleniowy wokół kościoła, dzięki czemu będzie dobrze widoczny również nocą!
IV Exodus Rodzin
W imieniu Organizatorów zapraszamy na IV Exodus Rodzin – Górecko Kościelne, 15 czerwca 2025!
Biesiada Parafialna – zaproszenie
Ksiądz Proboszcz Parafii Teratyn i Sołectwo Teratyn – Gospodarz Dożynek Parafialnych 2025 serdecznie zapraszają na BIESIADĘ RODZINNĄ „Pożegnanie wakacji 2025”! CO PLANUJEMY? • atrakcje dla dzieci – lody, zjeżdżalnie…
Dzwon „Stanisław”
Dziekuję wszystkim Parafianom za życzliwość i wszelki wkład materialny na cześć św. Stanisława, Patrona naszej parafii. Ks. Proboszcz
Kiermasz ciast i ciasteczek
W Dniu Dziecka – niedziela 1 czerwca – po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszamy na kiermasz ciast i ciasteczek! Dochód z wydarzenia bedzie przeznaczony na parafialny fundusz dziecięco-młodzieżowy….
Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
Dziękujemy za wspólną modlitwę wszystkim Królowym i Królom, którzy założyli korony, aby podkreślić charakter tego święta. Pamiętajmy o dzisiejszym słowie Ks. Proboszcza – niech te korony nie będą pustą…







































