Dziś o godz. 18.00 uczestniczyliśmy w Eucharystii w oczekiwaniu na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego. Dziękujemy za obecność i modlitwę oraz śpiew nabożeństwa majowego.
Pamiętacie jeszcze ostatnie kolędowanie misyjne? W święto Trzech Króli dzieci z kolędą zbierały środki na pomoc potrzebującym kolegom z Kolumbii. Dziś otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniem i certyfikat. Drodzy Parafianie…
Jeśli nie wszyscy mogą oddać się całkowitej działalności misyjnej, to jednak wszyscy powinni stać się współpracownikami misjonarzy – napisał bp Jan Piotrowski, przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ds. Misji, w…
Zapraszamy również serdecznie na sumę odpustową o godz. 12.00 do kościoła filialnego w Kułakowicach III! Uczcijmy św. Maksymiliana.
Uroczystości pogrzebowe + Ks. Kan. Płk. Bogusława Romankiewicza. Dziękujemy Wszystkim za tak liczną obecność i modlitwę. Requiescat in pace!
Niedziela Laetare – Radości, IV Niedziela Wielkiego Postu „Ja jestem Światłością świata. Kto idzie za mną, będzie miał światło życia”. (J 9,1)
Dziś zgromadziliśmy się na pierwszym w tym roku nabożeństwie fatimskim i uczestniczyliśmy w procesji z figurą Matki Bożej na pamiątkę objawień Matki Bożej w Fatimie. Dziękujemy za wspólną modlitwę!