Stroimy kościół na Boże Narodzenie! Efekt zobaczycie na Pasterce. Możemy tylko zdradzić, że tyle światła jeszcze chyba u nas nie było. Dziękujemy Wszystkim!
Podobne wpisy
Pielgrzymka ze św. Ritą i św. Antonim – informacje organizacyjne
Wyjazd: 22 sierpnia (czwartek) o 7.30, zbiórka przy nowym kościele o 7.15. Zbiórka w Teratynie dla wszystkich uczestników! Plan: Radecznica i sanktuarium św. Antoniego, Zwierzyniec i kościółek na wyspie,…
Niedziela „Laetare”
Dzisiejsza niedziela radości wyznacza połowę Wielkiego Postu. Szczególny jej charakter wyznaczają różowe szaty liturgiczne i kwiatowe dekoracje ołtarza. Dziękujemy Wszystkim za wspólną modlitwę. Pięknego tygodnia!
Poświęcenie pól – Wojnowo
W sobotę, w wigilię Zesłania Ducha Świętego mieszkańcy Wojnowa o godz. 19.00 zgromadzili się na modlitwie o urodzaje, a potem było coś dla ciała – tradycyjna już w Wojnowie…
Tak slońce zachodzi tylko w Teratynie
Strażacy z Teratyna
Nie ma prawdziwych uroczystości w naszej parafii bez Strażaków! Dziękujemy, Panowie! Prosimy o jeszcze! 📸 Natalia Turkiewicz, Tomasz Koniczuk
Ministranckie kajaki
W sobotę 15 czerwca nasi ministranci z rodzinami pod przewodnictwem Ks. Proboszcza uczestniczyli w spływie kajakowym po rzece Wieprz z Obruczy do Zwierzyńca, zakończonym wspólnym ogniskiem. Zabawa była świetna….






























