Przygotowania do Tłustej Niedzieli idą pełną parą. Panie z KGW w Teratynie, Miednikach, Mojsławicach i Kułakowicach wkładają całe serce i wszystko, co najlepsze w przygotowywane na jutro słodkości. Zapraszamy Wszystkich spragnionych słodyczy do naszego kościoła. Po każdej Mszy św., również w kaplicy, mlodzież z zespołu I ministranci będą sprzedawać pączki, faworki I inne pyszności, przygotowane przez wspaniale Gospodynie naszej parafii. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na fundusz ministrancko-zespołowy. Zapraszamy – mamy nadzieję, że sprzedadzą się co do okruszka!






































































