Co za radość! Zaczynamy walkacje!
Dziękujemy za cały ten rok pracy, a Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom życzymy bezpiecznego i beztroskiego wypoczynku!
📸 Jacek Dębczak
Różaniec wynagradzający, Msza Św. I nabożeństwo za przyczyną Matki Bożej Pocieszenia. Na zakończenie niezwykły zachód słońca. A jutro niedziela, pamiętajcie! Dobrej nocy! 📸 Natalia Turkiewicz
II Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Dziękujemy Wszystkim za wspólną modlitwę I zapraszamy na godzinę 16.00 na Hufcowy Przegląd Kolęd I Pastorałek. Dobrej niedzieli I błogosławionego tygodnia!
Dziś zespół Gaudeo i Ministranci wyjechali do Zamościa, do kina i McDonalda. Po drodze odwiedziliśmy kościół NMP Królowej Polski. Polecamy film „Mój przyjaciel pingwin” z Jeanem Reno. Dziękujemy Ks….
Dzisiejsza niedziela, pierwsza po Niedzieli Zmartwychwstania, ma wiele okresleń: Biała, Przewodnia, Quasimodo, Miłosierdzia Bożego. O ten ostatni tytuł prosił Pan Jezus Św. Siostrę Faustynę. Nuedzielę Miłosierdzia ustanowił dla całego…
Z okazji wspomnienia Świętego Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów – ogarniamy modlitwą wszystkich proboszczów. Dziś z całego serca składamy naszemu Kochanemu Księdzu Proboszczowi najpiękniejsze życzenia. Niech Dobry Bóg…
W dniach 7-9 grudnia przeżywaliśmy w parafii rekolekcje adwentowe, które prowadził Ks. Rajmund Cur, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Dubience.