Ksiądz rekolekcjonista zachęcał nas dziś, żebyśmy zastanowili się, przez jakie okulary spoglądamy na Boga i drugiego człowieka. Spróbujmy czasem zdjąć te okulary i spojrzeć tak naprawdę.
Podobne wpisy
Poświęcenie pól – Teratyn
Poświęcenie pól w Teratynie już tradycyjnie odbywa się ostatniego dnia maja i kończy cykl modlitw o urodzaje w naszej parafii. Mieszkańcy Teratyna zebrali się dziś o 17.15, by uczestniczyć…
Poświęcenie pól – Kułakowice II
W wigilię uroczystości Bożego Ciała o godz. 15.00 mieszkańcy Kułakowic II rozpoczęli modlitwę o urodzaje, a potem spotkali się na przyjęciu grillowym. fot. Tadeusz Bagiński
Kinowa sobota
Dziś zespół Gaudeo i Ministranci wyjechali do Zamościa, do kina i McDonalda. Po drodze odwiedziliśmy kościół NMP Królowej Polski. Polecamy film „Mój przyjaciel pingwin” z Jeanem Reno. Dziękujemy Ks….
Wielka Sobota Wigilii Paschalnej
Liturgia Wielkiej Soboty Wigilii Paschalnej to przejście przez kolejne części bogatych obchodów: Liturgię Światła, Liturgię Słowa, Liturgię Chrzcielną z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz Mszę Świętą. Każdego roku w uroczystości…
X Niedziela Zwykła
Dziękujemy Ks. Kanonikowi Henrykowi za życzlią obecność wśród nas i Wam wszystkim za wspólną modlitwę I życzymy błogosławionego tygodnia!
Misje Święte. Dzień II
Przeżywaliśmy dzisiejszy dzień misji pod hasłem: „Grzech człowieka i zbawienie w Jezusie Chrystusie”.




















































