Ksiądz rekolekcjonista zachęcał nas dziś, żebyśmy zastanowili się, przez jakie okulary spoglądamy na Boga i drugiego człowieka. Spróbujmy czasem zdjąć te okulary i spojrzeć tak naprawdę.
Podobne wpisy
Orszaki Trzech Króli 2026
Stajenka teratyńska
Pierwsza Sobota września
Różaniec wynagradzający, Msza Św. I nabożeństwo za przyczyną Matki Bożej Pocieszenia. Na zakończenie niezwykły zachód słońca. A jutro niedziela, pamiętajcie! Dobrej nocy! 📸 Natalia Turkiewicz
Prac przy ołtarzu ciąg dalszy
W minionym tygodniu kontynuowaliśmy prace związane z aranżacją ołtarza głównego. Obraz św. Stanisława i tabernakulum są już na swoim miejscu. Już niebawem dzialania się zakończą i będziemy podziwiać oltarz…
Strażacy z Teratyna
Nie ma prawdziwych uroczystości w naszej parafii bez Strażaków! Dziękujemy, Panowie! Prosimy o jeszcze! 📸 Natalia Turkiewicz, Tomasz Koniczuk
Rekolekcje Adwentowe 2025
W minionych dniach – 4-6 grudnia – przeżywaliśmy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe, które stały się czasem zatrzymania, refleksji i duchowego przygotowania na spotkanie z przychodzącym Chrystusem. Naszym przygotowaniom…




















































